Welkom

chiro speratoker

Geluwe

Banner

Nieuws

Rakwi's en tito's gaan op weekend!

Mededeling 4 maanden geleden Elsie Renier

Beste rakwi's en tito's!


Dit jaar gaan we net zoals andere jaren ook weer op weekend!

yeeyy!!!

Dit gaat door op 29/03...

Lees verder

Speelclub en Sloepoen gaat op weekend!

Mededeling 5 maanden geleden Stiene Parein

Beste speelclubbers, sloepoentjes en ouders,


Binnenkort is het zover! In het weekend van 15-16-17 maart vertrekken wij samen op we...

Lees verder

KAMPBLOG 9/08

Opoeteren 2023 10 maanden geleden Elsie Renier

blog 9/08


De laaste dag is aangebroken! 😭😭😭

We genoten met zijn allen nog van dolle pret tijdens he...

Lees verder

Kalender

De kalender is nog niet ingevuld 😞

Leiding

Ontdek onze leidings groep

Leiding speelclub

Nicolas Bogaert

nicolasbogaert2004@gmail.com

Leiding speelclub

Axana Liefhooghe

axana-liefhooghe@outlook.com

Leiding speelclub

Hanne Lambrecht

lambrechthanne56@gmail.com

Leiding speelclub

Anouk Kuypers

anouk.kuypers05@gmail.com

Leiding speelclub

Wout Dewulf

woutdewulf@outlook.be

Leiding sloepoen

hoofdleiding
Maithe Lambrecht

lambrechtmaithe03@gmail.com

Leiding sloepoen

Aaron Clicque

aaronclicque@hotmail.com

Leiding sloepoen

Fien Soete

soete.fien@telenet.be

Leiding sloepoen

Stiene Parein

stieneparein1@gmail.com

Leiding rakwi

Lucas Dejonghe

LucasDejonghe18@gmail.com

Leiding rakwi

Elsie Renier

elsierenier24@gmail.com

Leiding rakwi

Mathias Dejonghe

mathiasdejonghe31@gmail.com

Leiding rakwi

Lotte Vereecke

lotte.vereecke1@gmail.com

Leiding rakwi

Lucas Vandamme

Lucas.vndmme@gmail.com

Leiding tito

hoofdleiding
Annabel Vandamme

annabel.vandamme03@gmail.com

Leiding tito

Warre Vereecke

warrevereecke@gmail.com

Leiding tito

Warre Hauweele

warrehauweele7@gmail.com

Leiding tito

Arend Theuwen

arendtheuwen@gmail.com

Leiding tito

Florian Vercambre

Florian.vercambre@gmail.com

Leiding keti

Jelle Goemaere

jellegoemaere@hotmail.com

Leiding keti

Hailey Volckaert

Hailey.renier05@gmail.com

Leiding keti

Jens Goemaere

goemaerejens@gmail.com

Leiding aspi

Jelle Fermaut

jelle.fermaut@gmail.com

Leiding aspi

Brent Dubois

brent.dubois6@gmail.com

Leiding aspi

hoofdleiding
Maxim Kuypers

maxim.kuypers2@gmail.com

Leiding mini's

Lune Vanfleteren

lunevanfleteren2511@gmail.com

Leiding mini's

hoofdleiding
Annabel Vandamme

annabel.vandamme03@gmail.com

Leiding mini's

Fien Soete

soete.fien@telenet.be

Leiding mini's

Hanne Lambrecht

lambrechthanne56@gmail.com

Leiding mini's

Lotte Vereecke

lotte.vereecke1@gmail.com

Chirowiet

Kampwietje 2022 - 2023

Nu het kamp er bijna aankomt, hier het kampwietje! Veel leesplezier :))